X
Přihlášení
Zapomněli jste heslo?
Registrace
V-Garden - náhradní díly (https://www.nahradni-dily.v-garden.cz/)
«

Weibang WB 506 SB DOV 5in1

Weibang WB 506 SB DOV 5in1
Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší Vedlejší
kód zboží: 01WB506SBDOV
Rok výroby od 2015.

Popis Weibang WB 506 SB DOV 5in1

Vlastní pojezd: ANO

Motor*: Briggs&Stratton DOV 4 takt 6 PS Model motoru: 750 series I/C

Startování: READY START Šířka sečení: 510 mm

Centrální nastavení výšky: ANO, 20-70 mm Třecí spojka nože: ANO Mulčování: ANO

Výhoz do boku: ANO Kuličková ložiska: ANO Kola: 205/220 mm Objem koše: 70l Podvozek: Kvalitní ocel

Antivibrační uložení řidítek: ANO - AVS Rozměry výrobku: 935 x 570 x 450 mm Hmotnost: 38 kg

Záruka 4 roky

Sekačka WEIBANG WB 506 SB DOV 5in1 je určena na středně velké až velké travnaté plochy. Její neskutečná výbava, design a kvalitní zpracování z ní dělají doslova perlu v této středně vyšší třídě travních sekaček s pojezdem.

Sekačka WEIBANG WB 506 SB DOV 5in1 vyniká speciálním pevným a masivním ocelovým šasim. Velkou předností této sekačky je variabilnost použití funkcí 5 in 1, což znamená, že sekačka WEIBANG WB 506 SB DOV 5in1 umí sbírat posečenou trávu do koše, mulčuje, vyhazuje trávu bokem,

zadním deflektorem a má pojezd daný profesionální kovovou masivní převodovkou. Výhoda silného motoru o výkonu 6 HP a nože s velkými lopatami Vám perfektně sebere i přerostlou mokrou trávu. Pogumovaná sendvičová kola jsou uložena v oboustranných kuličkových ložiscích,

centrální nastavení výšky sečení je u této značky samozřejmostí. Velkým nadstandardem u této sekačky je použita speciální třecí spojka na noži sekačky pod unášečem, která je schopna prokluzu nože při naražení do pevné překážky.

Tato funkce může eliminovat škody na sekačce způsobené nárazem nože do překážky. Ergonomická rukojeť s ovládacími prvky otáček motoru a speciální povlak na obvodu sběracího koše, který stimuluje proud vzduchu, aby se neprášilo na obsluhu.

Dále je tato sekačka vybavena pevnými zadními koly a sklopnou rukojetí pro snadné uskladnění a přepravu. Masivní žačí nůž s mohutnými vyhazovacími "lopatami - tzv. BIG BLADE" a velký koš spolu se zajímavou cenou dělají z této sekačky WEIBANG WB 506 SB DOV 5in1 kvalitního

pomocníka s bojem proti zelenému živlu. Dalším velkým unikátem je profesionální motor amerického výrobce B&S, který patří mezi to nejlepší co WEIBANG v této třídě nabízí. Jedná se o profeisonální silný motor rozvodu DOV o výkonu 6 HP a vysokým kroutícím momentem 9,5 Nm - 161 ccm.

Velkou výhodou tohoto motoru je automatický sytič, tzn. že sekačku nastartujete kdyko-li a kdoko-li bez nutnosti cokoli na sekačce či motoru nastavovat.

Další profesionální prvek, kterým sekačka disponuje je masivní kovová převodovka s garantovanou dlouhou životností.

Novinkou letošní sezóny 2016-17 je speciální metalický komaxitový nástřik s kladívkovou úpravou, který výrazně umocňuje luxusní vzhled a eleganci.

Přílohy ke zboží

mapa stránek prohlášení o přístupnosti nastavení cookies Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s.